Медична лабораторія «CSD»

1 філій в Житомирі

Медичну лабораторію «CSD» можна по праву вважати лідером серед наявної в Україні патоморфологічної діагностики. Спеціалісти закладу — висококваліфіковані та освічені фахівці. В лабораторному центрі постійно запроваджують сучасні технологічні рішення, підвищуючи ефективність патоморфологічної та цитологічної діагностики

-5%
Рейтинг
5.0
К-сть відгуків
1
Рекомендації
1
0
Рейтинг
Рейтинг лабороторного центру розраховується на основі
реальних відгуків пацієнтів

Фахівці закладу працюють разом із клініцистами і застосовують великий спектр досліджень. У центрі намагаються забезпечувати індивідуальний персоніфікований підхід до кожного свого клієнта. В медичній лабораторії «CSD» також надають вузькоспеціалізовані консультації в області дерматопатології, нейропатології, гематопатології, нефропатології і жіночого здоров'я. Тут є можливість пройти якісне обстеження молочної залози на пухлини та цервікальний скринінг.

У лабораторному центрі діють:

  • лабораторія патоморфології;
  • лабораторія цитоморфології;
  • молекулярно-генетичний центр;
  • клініко-діагностична лабораторія.

Центр постійно оновлює своє обладнання на більш сучасне та потужне, щоб надавати якомога якісний рівень обстежень та діагностики. Обладнання від світових виробників забезпечує найточніші та найшвидші результати. Всі спеціалісти медичної лабораторії керуються виключно нормами доказової медицини. Відповідальність персоналу простежується на всіх стадіях: транспортування, дослідження та умовах зберігання матеріалу клієнтів.