Один промокод — скидка на все исследования
во всех филиалах лаборатории
  • Выбери лабораторию
  • Сгенерируй промокод
  • Покажи код в лабратории
  • Получи скидку на все исследования
Как это работает?
Synevo (Сінево) 10 філій у Львові Показати на карті
Synevo - європейська мережа медичних лабораторій, в якій працює понад 200 відділень в більш ніж 60 містах України. Лабораторії «Сінево» виконують широкий спектр досліджень для людей різної статі і віку. Тут ви можете пройти комплексне обстеження або здати всього один аналіз, з направленням від лікаря або без нього

знижка 5% на весь перелік аналізів

822 послуги лабораторного центру Дивитись весь прайс-лист
ДНК Центр 1 філія у Львові Показати на карті
DNA Solutions Pty.Ltd. – ведущая компания в области исследования ДНК по установлению отцовства, имеющая сертификат соответствия требованиям стандарта Международной Организации по Стандартизации (ISO) 17025 (исследования в области судебной медицины) № 15570, выданный Национальной Ассоциацией по контролю исследований (NATA). Это дает возможность DNA Solutions Pty.Ltd. выполнять исследование отцовства для юридических целей, в том числе для подтверждения или оспаривания отцовства и свидетельства эксперта в суде общей юрисдикции, получения свидетельства о рождении или внесения в него изменений и т.д.

знижка 5% на весь перелік аналізів

91 послуга лабораторного центру Дивитись весь прайс-лист
Лабораторія клініки Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір») 1 філія у Львові Показати на карті
Лабораторія клініки Юрія Тітовця (Медичний центр «Простір») веде успішу практику з нададання лабораторних послуг вже більше 20 років. Центр від Міністерства охорони здоров’я має акредитацію закладу вищого рівня, яка повністю відповідає стандартам міжнародного контролю якості послуг. Високий рівень професіоналізму лікарів, їх індивідуальний підхід до пацієнтів та комфортна атмосфера клініки роблять лабораторію однією з найякісніших у Львові.

знижка 5% на весь перелік аналізів

93 послуги лабораторного центру Дивитись весь прайс-лист
Патоморфологічна лабораторія CSD Health Care 1 філія у Львові Показати на карті
Патоморфологічна лабораторія CSD Health Care є провідною національною вузькоспеціалізованою лабораториєю, що надає надає весь спектр сучасних морфологічних, цитологічних, молекулярних досліджень окремим пацієнтам, державним та приватним лікувальним закладам як у м, Києві, так й у регіонах.

знижка 5% на весь перелік аналізів

5 послуг лабораторного центру Дивитись весь прайс-лист