«SYNLAB-UKRAINE»

6 філій в Києві

«SYNLAB» — медична лабораторія №1 в Європі, яка пропонує повний спектр лабораторних досліджень для пацієнтів, практикуючих лікарів, клінік та фармацевтичних компаній. Надійний лабораторний сервіс наразі доступний в більш ніж 40 країнах на 4 континентах. В Києві працює 6 пунктів відбору біологічного матеріалу. Результати досліджень видаються на англійській або український мові

-5%
Рейтинг
5.0
К-сть відгуків
3
Рекомендації
3
0
Рейтинг
Рейтинг лабороторного центру розраховується на основі
реальних відгуків пацієнтів

Медична лабораторія «Сінлаб-Україна» є частиною найбільшої лабораторної мережі в Європі «SYNLAB», що утворилася після об’єднання 2 європейських лабораторій «Synlab» та «Labco».

  • Лабораторна мережа представлена в 40 країнах на 4 континентах
  • Річний дохід складає близько 2 млрд. євро
  • Більше 19 тисяч кваліфікованих та талановитих співробітників
  • Близько 500 млн виконаних тестів на рік

Лабораторія «Сінлаб-Україна» була заснована у липні 2006 року та на сьогодні за якістю лабораторних послуг, рівнем діагностичного процесу, лояльністю цінової політики, професійним обслуговуванням є, безумовно, одним з провідних медико-діагностичних закладів України.

З огляду на перелік лабораторних послуг Медична лабораторія «Сінлаб-Україна» є безперечним лідером в своїй галузі, адже кількість досліджень, що можуть бути запропоновані клієнтам, перевищує чотири тисячі.